Apie projektą

Mūsų šūkis:
           „Eko pasirinkimas – atsakingas pasirinkimas.“ 

Mūsų misija:
          
Skatinti visuomenę elgtis, mąstyti ir gyventi ekologiškai.

Apie projektą:

          Ne paslaptis, jog pasaulyje sparčiai plintanti ekologiškos, sveikos gyvensenos idėja neaplenkia ir Lietuvos. Pastaruoju metu žmonės vis labiau skatinami įsigyti ekologiškų prekių ar paslaugų. Džiaugiamės, jei ir Jūs nusprendėte rinktis natūralius produktus, tokiu būdu žengdami sveikesnio gyvenimo link. Tačiau mums ekologiškas gyvenimas asocijuojasi ne tik su natūralių produktų vartojimu, bet ir su atsakomybe. Atsakomybe ne tik už save, bet ir už savo artimuosius, jų sveikatą bei visos mus supančios aplinkos gerovę ir saugumą. Turbūt nedaug kas prieštaraus teiginiui, jog prie geresnio, švaresnio, sveikesnio pasaulio kūrimo prisideda ir privačios įmonės, organizacijos, kurių teikiama produkcija yra ekologiška, naudinga žmogaus organizmui bei nežalinga mūsų planetai.

          Kad ir kokios galingos šiais laikais yra visuomenės informavimo priemonės, jos nepadeda surasti aiškiai pateiktos bei susistemintos informacijos vienoje vietoje apie visas (na, bent jau apie didžiąją dalį) Lietuvos eko įmones, organizacijas ar ūkius. Norėdami palengvinti visų ekologiškai gyvensenai pritariančiųjų dalią, nusprendėme sukurti interneto svetainę EKOVISIEMS.LT, kurioje aiškiai, paprastai ir suprantamai būtų pateikiama visa reikalinga informacija apie ekologiškas prekes ir paslaugas teikiančias įmones. Jums tereikia spustelėti meniu punktą Eko katalogas arba pasinaudoti paieška, užpildant bent vieną jos laukelį ir paspaudžiant Ieškoti.

          Svetainėje EKOVISIEMS.LT  taip pat rasite daug naudingų straipsnių ir patarimų ekologiškos gyvensenos tema. Be to, čia galite dalyvauti žaidimuose, apklausose bei laimėti daug šaunių prizų. O norintiems įsigyti savo mėgstamų ekologiškų prekių ar paslaugų pigiau, vertėtų apsilankyti Specialiuose pasiūlymuose, kur įmonės skelbia įvairiausias nuolaidas ir akcijas.                                        

  EKOVISIEMS.LT privalumai lankytojams:

•        Pateikiama aiški, lengvai pasiekiama informacija apie daugelį Lietuvos eko įmonių, organizacijų ir ūkių.

•        Nuolat organizuojami įvairūs žaidimai, apklausos, kurių metu galite laimėti daug šaunių prizų.

•        Publikuojami naudingi straipsniai bei patarimai ekologiškos gyvensenos temomis.

•        Skelbiamos įvairios akcijos bei specialūs pasiūlymai, leidžiantys įsigyti mėgstamų prekių ar paslaugų pigiau.

•        Suteikiama galimybė skaityti kitų bei išreikšti savo nuomonę apie eko įmones, organizacijas ar ūkius bei jų teikiamas prekes ir paslaugas.

 

EKOVISIEMS.LT privalumai įmonėms, organizacijoms, ūkiams:

•        Suteikiama galimybė bet kada keisti įmonės informaciją.

•        Paprastas ir nesudėtingas įmonės duomenų administravimas.

•        Galite teikti specialius pasiūlymus, skelbti akcijas tinklalapio lankytojams.

•        Ir svarbiausia – tampate labiau matomi ir žinomi viešojoje erdvėje.