Jau ir Lietuvoje galime įsigyti natūralios kosmetikos BIO2YOU

2015-03-23

Nuo Kovo Lietuvoje – vienu natūralios kosmetikos ir higienos gamintoju daugiau. Pagaliau ir Lietuvoje galėsime įsigyti kaimynų latvių kurtų, ypatingai švelnių, kokybiškų, gydančių ir puikiai tinkančių visos odos tipams „Bio2You“ kosmetikos produktų.

100 procentų natūralūs produktai, kurių pagrindinė sudedamoji dalis -šaltalankiai. Būtent šaltalankiai turi ypatingas maitinančias , drėkinančias ir gydančias savybes. Tyrimai rodo, kad šaltalankis turi ir yra vertinamas dėl savo gydomųjų ir atkuriamųjų savybių: jo uogos gerina imuninę sistemą, suteikia energijos, atkuria ląsteles. Patys gamintojai teigia, kad ši kosmetika ne tik natūrali, bet ir moderni, šiuolaikiška.

Įmonės atstovai tvirtai pasisako dėl įsipareigojimų kokybei, “Mūsų darbuotojai atlieka svarbius produkto tyrimus, taip pat neatsilieka nuo naujausių kosmetikos ir odos priežiūros atradimų ir tendencijų. Tik didžiausią pasitikėjimą keliančios sudedamosios dalys patenką į mūsų sąrašą ir į jūsų produktą. Nuo pirmos dienos mūsų tikslas buvo plėtoti kokybiškus ir natūralius produktus, pagrįstus mokslu ir išlaikančius geresnę odos būklę”.

Bio2You gaminiai jau užkariavo visą vakarų ir šiaurės Europą. Todėl tikimasi, jog lietuviai taip pat įvertins šaltalankių gerasias savybes. Šiuo metu produktus galima įsigyti internetinėje parduotuvėje www.bio2you.lt, o per ateinančius metus viską pačiupinėti gyvai galėsime ir prekybos centruose bei firminėse parduotuvėse.